Сполучені Штати вирішили надати Україні новий пакет військової допомоги на суму 400 мільйонів доларів, як повідомив Остін.
![](/images/content/8373613061/041e47f1ddfa36b926436f5a4a5fb29f.jpg)
Під час свого візиту до Києва міністр оборони США Ллойд Остін озвучив цю інформацію, як зазначає РБК-Україна, посилаючись на "Укрінформ".
"Під керівництвом Джо Байдена США продовжують нарощувати підтримку (України - ред.). Сьогодні я хочу оголосити про виділення президентського пакета допомоги на 400 мільйонів доларів", - сказав Остін.
Він зазначив, що новий пакет включатиме боєприпаси, військову техніку та зброю для потреб України.
Нагадаємо, Остін сьогодні прибув з неанонсованим візитом до Києва. У його планах було обговорення подальшої допомоги Україні. Зокрема і те, що вона залежить від результату майбутніх президентських виборів у США.
16 жовтня президент Сполучених Штатів Джо Байден анонсував новий пакет військової підтримки для України на загальну суму 425 мільйонів доларів. Цей пакет включає в себе системи протиповітряної оборони, боєприпаси, броньовану техніку та інші важливі ресурси.
Крім того, Україна отримує нові військові поставки, які включають системи протиповітряної оборони, артилерійські установки та бронетехніку.