Командир батальйону Ахіллес повідомив, що західні безпілотники не виконують своїх функцій.

За інформацією командира батальйону УБпАК "Ахіллес" Рустама Нургудіна, деякі західні дрони мають значні труднощі при перетворенні на російські системи радіоелектронної боротьби.

Батальйон УБпАК "Ахіллес" 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка в середньому витрачає близько 3000 FPV-дронів на місяць. Але якусь складну західну зброю не вибирають просто тому, що ці засоби виявляються непридатними для такої роботи. Про це пише Newsweek.

"Найкращі зразки зброї, як-от артилерійські снаряди Excalibur з GPS-наведенням, не працюють взагалі. Найкращі безпілотники не літають", -- пояснив командир батальйону Рустам Нургудін на брифінгу для оборонних компаній і журналістів у Лондоні.

Фінансування стало серйозною проблемою. Потенціал України значно перевищує ті кошти, які надходять до понад 250 підприємств, що займаються виробництвом безпілотних літальних апаратів. Про це повідомив Олександр Камишин, колишній міністр стратегічних галузей промисловості України, який наразі очолює оборонну промисловість країни.

Іншою складністю є система РЕБ. Багато західних безпілотних літальних апаратів стикаються з труднощами під час спроби подолати потужні системи радіоелектронної боротьби.

"Серед держав НАТО та їхніх збройних сил панує невизначеність щодо поточної ситуації", - зазначив Нургудін. Він підкреслив, що досі існує плутанина стосовно того, як виглядає сучасний конфлікт, багато в чому зумовлена досвідом бойових дій в Афганістані та Іраку.

Нагадуємо, що бельгійська фірма Thales надасть Україні підтримку у виготовленні сучасних зенітних ракет.

Також повідомлялося, що винищувачі F-15 EX і F-35 роблять ВПС Ізраїлю непереможними.

Related posts