Ведучий Олексій Суханов став членом журі конкурсу есе у музеї "Голоси Мирних".
Цю інформацію надає РБК-Україна (проект Styler), посилаючись на прес-службу фонду.
"Це для мене шанс глибше зрозуміти почуття та думки молодого покоління, відчути їхнє сприйняття майбутнього нашої країни, заглянути у цей світ і уявити, якою вона повинна стати. Адже цей жахливий урок з нашої історії та страждання кожного з нас повинні знайти своє значення, щоб перервати коло, в яке Україна потрапляла знову і знову протягом 33 років своєї незалежності!" - підкреслив Олексій.
До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів, студенти перших і других курсів коледжів, а також учасники закладів професійної освіти, включаючи вчителів загальноосвітніх шкіл, коледжів та професійно-технічних навчальних закладів з усіх регіонів України.
Есе приймаються до 20 жовтня 2024 року виключно через офіційну реєстраційну форму на веб-сайті Музею "Голоси Мирних", що належить Фонду Ріната Ахметова.
Просимо вас ретельно вивчити умови конкурсу.
Переможців Конкурсу есе буде оголошено 20 грудня 2024 року. Вони отримають дипломи та подарунки: гаджети та корисні речі.
Олексій Суханов зазначає, що в есе учасників його найбільше вражає щирість та глибина емоцій, які демонструють автори.
"А найголовніше - не просто усвідомлення свого болю і втрат через велику війну, а необхідність закарбувати це в памʼяті своєї країни, аби нарешті відпрацювати історичну помилку і не звернути на ту "підступну стежку" вчергове", - ділиться ведучий.
Найважливішими завданнями Конкурсу есе для молоді, на думку Олексія, є активізація ключових здібностей вільної людини: мислити вільно, аналізувати критично, відчувати щиро.
Видатні твори Конкурсу поповнять експозицію Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова – найбільшої у світі колекції свідчень про війну в Україні, яка вже налічує 120 тисяч живих історій, розказаних з перших вуст.
Конкурс організовано Фондом Ріната Ахметова за сприяння Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" і Міністерства освіти та науки України.