Офіс президента відреагував на заяви прем'єра Грузії щодо конфлікту в Україні.
Згідно з інформацією, яку надав Укрінформ, Єрмак оприлюднив цю новину через Телеграм.
"Я побачив цю заяву. Вірю, що грузинський народ добре усвідомлює істину, і саме з цієї причини вони підтримують українців у їхній боротьбі з російською агресією," - підкреслив Єрмак.
Напередодні Кобахідзе в ефірі телеканалу Imedi TV висловив свою думку щодо передвиборчих банерів партії влади "Грузинська мрія". На цих банерах проводиться паралель між зруйнованими війною будівлями в Україні та спорудами в Грузії. Кобахідзе зазначив, що багато жителів Грузії не були поінформовані про події в Україні, і що банери його партії "відкрили" їм очі на цю ситуацію.
Згідно з інформацією від Укрінформ, у Тбілісі встановлено нові передвиборчі банери правлячої партії "Грузинська мрія". Президент Грузії Саломе Зурабішвілі охарактеризувала їх як "ганебні та образливі для культури, традицій, історії та віри".
На агітаційних банерах з лівого боку зображені міста, архітектурні пам'ятки та храми, які були зруйновані внаслідок російського вторгнення в Україну, зокрема Маріуполь, супроводжуються написом "Ні війні!".
Міністерство закордонних справ України категорично засуджує використання зображень наслідків війни між Росією та Україною у політичній рекламі.