Технічні дані моделей SOLIX C800X, C1000X, F2000, F3800 від Anker
Anker значно розширює свій асортимент і дозволяє обрати домашні зарядні станції з невеликою вагою (приблизно 11 кг), значною місткістю, потужністю аж до 6 кВт і високою ефективністю.
Китайська компанія Anker презентує новітні та потужні зарядні станції для дому, такі як SOLIX C800X, SOLIX C1000X, SOLIX F2000 та SOLIX F3800. Українські споживачі мають можливість придбати ці пристрої вже сьогодні, повідомляє ITC.
SOLIX C800X -- найкомпактніша станція з лінійки, це перша подібна портативна багатопортова зарядна станція що оснащена не лише світлодіодним ліхтарем у корпусі, а й повноцінною системою освітлення.
Додатково, в корпусі пристрою є відділення для зберігання та зарядки двох потужних вологозахищених ліхтарів, а також телескопічного штатива. Цей штатив можна встановити на станцію, забезпечуючи зручне освітлення, яке має три різні режими: розсіяне світло, сфокусований світловий потік і режим свічки.
Anker SOLIX C800X вражає своєю здатністю забезпечувати користувачів електричною енергією. Незважаючи на вагу менше 11 кг, вона має потужність 1200 Вт і містить акумулятор ємністю 768 Вт-год. Цього обсягу цілком достатньо для живлення навіть найвибагливіших побутових пристроїв. Для зручності підключення передбачені три розетки на 230 В, а також роз'єми на 12 В, USB Type-C і Type-A.
Anker SOLIX C1000X є вдосконаленою версією своєї попередниці, але позбавлена окремих ліхтарів. Вона має трохи більші розміри (вага 12,9 кг) і потужніші акумулятори з ємністю 1056 Вт-год, які забезпечують вихідну потужність до 1800 Вт.
Ця модель вирізняється наявністю фірмових батарей розширення BP1000, що забезпечує подвоєння місткості до 2112 Вт-год. Це дозволяє живити більше 90% домашніх електроприладів на тривалий період. Додатково, конструкція цієї моделі передбачає два зручні ручки, що робить її транспортування значно простішим.
Anker 767 PowerHouse, тепер відомий як Anker SOLIX F2000, має вагу 30,5 кг. Для зручності переміщення виробник додав до нього коліщатка і ручку, схожу на ту, що використовується в валізах.
З суттєвим збільшенням розмірів, ця станція отримала значну ємність 2048 кВт*год. Також вона має вихідну потужність 2300 Вт. Це дає можливість сміливо під'єднувати до неї такі прилади, як холодильник, чайник, пилосос, кондиціонер чи навіть пральна машина. Саме ці пристрої мають високі запити в плані енергоспоживання.
Модель Anker SOLIX F3800 можна використовувати як вдома, так і брати з собою. Вона має аж 60 кг ваги, проте досить компактна і легко транспортується завдяки вертикальній конструкції корпусу. Також вона має зручну ручку і чотири коліщатка.
Модель забезпечує вихідну потужність у 6 кВт та має об'єм акумульованої електроенергії 3,84 кВт*год. Слід зазначити, що сучасні забудовники багатоквартирних комплексів зазвичай підключають мережу потужністю 5 кВт, тоді як ця станція вже має 6 кВт. Крім того, існує можливість підключити ще шість додаткових батарей. Це дозволить отримати запас енергії обсягом 26,9 кВт*год, що буде достатньо для забезпечення потреб протягом тижня.
Станцію можна підключити до електрощита в квартирі та до інших джерел, таких як сонячні панелі, розміщені на даху або балконі. Крім того, ви маєте можливість експлуатувати цю систему в режимі змішування. Це передбачає, що в сонячні дні накопичується електроенергія, яка потім використовується в години пікових навантажень. Також станція здатна заряджатися вночі за пільговими тарифами, а вдень забезпечувати будинок електрикою зі своїх резервів.
Окрім цього, усі перераховані зарядні станції обладнані передовими літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) елементами, розробленими за інноваційною технологією Anker InfiniPower. Це значно покращує їх енергоефективність, забезпечує абсолютно безпечний процес заряджання та продовжує термін служби, навіть при щоденному використанні.
Компанія Anker пропонує свої вироби з власним програмним забезпеченням Smart App Control. Це дозволяє користувачам зручно налаштовувати та управляти різними режимами функціонування зарядної станції, а також відстежувати стан її заряду.
У попередніх матеріалах ми розглядали найкращі зарядні станції, вироблені в Україні. Чимало українців цікавляться, де можна придбати портативні зарядні станції в нашій країні. Окрім дорогих імпортних варіантів, на ринку є й вітчизняні моделі, які за своїми характеристиками нічим не гірші за закордонні, але при цьому мають більш доступну ціну.