Сили оборони проводять випробування американської самохідної артилерійської установки 2-CT Hawkeye: які загрози вона становить для збройних сил РФ (фото)

Мобільна артилерійська система була доставлена ще в квітні. Вона має можливість здійснювати постріли до 24 снарядів всього за кілька хвилин і вражати цілі на відстані близько 20 кілометрів.

Українські військові проводять випробування американської мобільної гаубиці, яку вони отримали у 2024 році. Інформацію про це опублікували 13 вересня в медіа-ресурсі "Тиск".

Мова йде про 105-мм гаубицю 2-CT Hawkeye, встановлену на шасі HMMWV, яка наразі проходить випробування у Збройних силах. Представники ЗМІ повідомили, що знімки з місця подій були надіслані їм одним із підписників.

У червні з'явилася інформація про 105-мм мобільну гаубичну систему Hawkeye. Представники компанії AM General повідомили, що вони відправили 2-CT Hawkeye вже в квітні, і вона готова до бойових випробувань з реальними цілями.

У "Мілітарному" передавали, що легка артилерійська установка Hawkeye була розроблена двома компаніями -- AM General і Mandus Group. Вона являє собою легку 105-мм гаубицю М20 на шасі позашляховика HMMWV M1152.

Установка отримала систему м'якого відкату Soft Recoil, що дозволяє знизити навантаження й масу стабілізувальних конструкцій вполовину. 2-CT Hawkeye може похизуватись високою мобільністю та широкою можливістю переміщення. Її стійкість забезпечують чотири гідравлічні стабілізатори.

Можливе досягнення:

Обслуга легкої самохідної артилерійської установки складається з чотирьох людей, але за потреби стрільбу можуть здійснювати і двоє.

Система вогняного контролю включає в себе:

Інші особливості 2-CT Hawkeye:

Нагадуємо, що в Росії був презентований новий безпілотний апарат "Импульс-КПТМ". Цей дрон має можливість розподіляти до 120 мін, призначених для боротьби з танками та піхотою.

Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекелманс оголосив, що країна надає Україні лише свою частину елементів системи Patriot. Він зазначив, що ведуться переговори з іншими державами, однак у світі існує дефіцит цих систем протиповітряної оборони.

Related posts