Невипадкова кількість штрафів: найефективніші у країні камери для відеозапису порушень правил дорожнього руху - Радіо Максимум.

Картинки з Днем ангела Віри, Надії, Любові та Софії: відкритки і листівки з іменинами

У Міністерстві внутрішніх справ України озвучили інформацію про найбільш ефективну камеру відеофіксації на автомобільних трасах країни. Крім того, були опубліковані дані про місця розташування декількох з цих камер.

Системи відеоспостереження зафіксували найбільшу кількість порушників швидкісного режиму на трасі "Київ-Чоп" в Житомирській області. У відрізку дороги між Рівним та Житомиром було накладено штрафів на суму 18 мільйонів гривень. Цю інформацію надало видання "Телеграф", посилаючись на дані Міністерства внутрішніх справ (МВС).

Цікаво: Відомий руйнівник смартфонів випробував Pixel 9 Pro Fold, і пристрій виявився поділеним навпіл.

На другому місці камера на трасі M-30 "Стрий - Умань - Дніпро - Ізварине" у Ксаверівці на ділянці шляху з Вінниці до Хмельницького. Тут встановлене обмеження швидкості 50 км/год. Вона принесла бюджету 65 228 штрафів на суму 16 мільйонів 412 тисяч 980 грн.

Серед лідерів за кількістю штрафів знаходиться камера, розташована на ділянці М-09 Тернопіль – Рава-Руська, км 66+283 (Львівська область). Вона зафіксувала 67 222 адміністративні правопорушення, що в сумі склало 14 мільйонів 581 тисячу 560 гривень. Ця камера розташована в населеному пункті Червоне, де встановлено обмеження швидкості до 50 км/год.

У МВС зазначили, що камери фіксують перевищення швидкості та порушення правил руху і зупинки на смузі для громадського транспорту. Найбільший штраф за перевищення швидкості становить 1700 грн, а за порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів - 680 грн.

Таким чином, на сьогодні це найвищі штрафи за адміністративні правопорушення, пов'язані з безпекою дорожнього руху, які були зафіксовані в автоматичному режимі. Всі громади, що надали свої відгуки, підтвердили ефективність роботи камер у своїх регіонах, повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ.

Окрім того, Департамент патрульної поліції зазначив, що до впровадження системи фіксації в зонах, де були встановлені камери, кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими або загиблими була втричі більшою, ніж у період після активації контролюючих пристроїв. Це свідчить про зниження рівня аварійності на ділянках з камерами.

До слова: Простояв у гаражі 30 років: ентузіасти спробували подарувати нове життя Dodge Challenger

Related posts