Прощайте, сонячні батареї на дахах: новий фотоелектричний паркан виробляє 2 кВт*год електроенергії.
Сонячні панелі тепер є адаптивним рішенням, яке може генерувати електрику в будь-якому доступному середовищі.
Компанія Closura знайшла вигідний спосіб генерації сонячної енергії без встановлення панелей на дахах і фасадах будівель. Замість цього експерти запропонували інноваційні фотоелектричні огорожі, пише ecoticias.com.
Сонячні панелі тепер є адаптивним рішенням, яке може генерувати електрику в будь-якому доступному середовищі.
Компанія Closura раніше спеціалізувалася на виробництві алюмінієвих вуличних меблів, але тепер здійснила значний крок уперед, розробивши інноваційні сонячні генератори у формі паркану під назвою Plug & Play. Цей пристрій сприяє виробництву екологічно чистої енергії, при цьому установка на дахах або фасадах будинків стає непотрібною. Завдяки своїй простій конструкції, ця сонячна електростанція виконує дві основні функції: вона служить огорожею для території та одночасно генерує електрику.
Енергетичну потужність пристрою забезпечує велика пластина, що складається з шести панелей, які виробляють близько 2 кВт*год, чого достатньо для живлення деяких приладів, зниження витрат на електроенергію і внесення посильного внеску в скорочення викидів вуглецю в енергетичному секторі.
Раніше ми писали, що "диво-матеріал" робить сонячні батареї в 60 разів потужнішими. При застосуванні в сонячних панелях новий матеріал б'є рекорди ефективності завдяки особливій хімічній обробці.
Також зазначалося, що сонячні панелі значно еволюціонували з часів своїх перших версій, які були виготовлені із золота та селену, до сучасних перовскітних систем з ефективністю 30%. Цей матеріал висвітлює їхню історію створення та прогресу.