Не лише улюблені пристрої, а й джерела бактерій: чому важливо ретельно доглядати за своїми гаджетами.

Гаджети, якими ми часто користуємося дають прихисток колоніям бактерій

Сучасні люди використовують свої пристрої в будь-якому куточку протягом дня. Навіть у ліжку важко утриматися від перегляду смартфона чи прослуховування музики в навушниках. Але як часто ви займаєтеся їх очищенням? Це варто робити регулярно, а не просто витирати рукавом сорочки.

Пристрої постійно збирають пил, бруд і мікроби. Дослідження компанії CloudZero показало, що навушники, ноутбуки, клавіатури та смартфони містять тисячі колоній бактерій.

Для визначення того, скільки бактерій накопичується на наших пристроях, вони взяли мазки з мобільних телефонів, ноутбуків, навушників, клавіатур і комп'ютерних мишок. Ці зразки були відправлені в лабораторію для аналізу, щоб визначити кількість мікробів, присутніх на наших повсякденних технічних гаджетах. Потім ці результати порівняли з рівнем бактерій на сидіннях унітазів, сміттєвих баках і поверхнях громадського транспорту.

Для порівняння, на сміттєвому контейнері виявлено приблизно 1100 колоній бактерій, тоді як на ручці громадського автобуса їх лише 190, що в п’ять разів менше, ніж у навушниках.

Експерти рекомендують чистити гаджети регулярно та дезінфікувати їх м'якими серветками з мікрофібри та безпечними для електроніки засобами для чищення. При очищенні телефону його необхідно вимкнути та зняти чохол, щоб дістатися до важкодоступних місць. Клавіатуру перевертати та вистукувати, для миші слід використовувати злегка вологу тканину, уникаючи потрапляння рідини всередину пристроїв, щоб запобігти пошкодженню електроніки.

Доктор Марія Кнобель, керівник медичного відділу в Medical Cert UK, підкреслює значення регулярного очищення ваших електронних пристроїв:

Related posts